Обладнання лабораторії "ІНВІВО"

Автоматичний біохімічний аналізатор Vitalab Flexor E

Vitalab Flexor - Сучасне, повністю автоматизований біохімічний аналізатор високої продуктивності, є аналізатором повністю відкритого типу; працює під управлінням комп'ютера.
 

Коагулометр  COA 4

  • Вбудований інкубатор
  • Автоматична система змішування
  • Калібраційна крива до дев’яти точок
  • Точне вимірювання
  • 7 запрограмованих параметрів та 15 для програмування користувачем
  • Налаштування реагентів може бути запрограмоване/збережене через ChipCARD®
  • Можливість перенесення даних на SD- карту чи зовнішній ПК
  • Відкрита система для реагентів
  • Автоматичний підрахунок у, %, г/л, мг/дл.
 

Гематологічний аналізатор ABX Micros 60

Аналізатор ABX Micros 60 є повністю автоматизованим гематологічним аналізатором, з використанням зразків цільної крові, тромбоцитарної маси і концентратів компонентів цільної крові. Аналізатор автоматично виконує підрахунок клітин крові і не потребує будь-якого ручного втручання оператора в процес взяття проби, розведення, вимірювання, розрахунку, друку результатів за всіма параметрами разом з прапорами і гістограмами. Надійний, зручний, простий в роботі і обслуговуванні, високопродуктивний аналізатор, призначений для невеликих і середніх лабораторій, здатний з легкістю впорається з потоком досліджень у великих медичних центрах.
 

Біохімічний полуавтоматичний аналізатор  Microlab 300

Microlab 300 за своїми функціональними можливостями максимально наближається до дорогих імпортних автоматичним аналізатора. На сьогоднішній день це єдиний настільний напівавтоматичний аналізатор, який має вбудовану програму контролю якості
 

Ротамікс Intelli Mixer RM-1L

Це прилад, який не має аналогів за можливостями перемішування рідин в вакуумних і звичайних пробірках об'ємом від 0.5 до 50 мл. Завдяки системі інтелігентної вібрації oчень ефективний для перемішування зразків в мікропробрках, пробірках типу eppendorf, а також для реакцій гібридизації, вирощування клітин, відмивання гелів, м'якою екстракції і гомогенізації біологічних компонентів в розчинах і в дифузійних процесів.
 

Автоматичний імуноферментний аналізатор Immulite 2000​

Визначення в сироватці крові статевих гормонів , маркерів стану серцево- судинної системи , гормональних показників перебігу вагітності. Сертифікована комп'ютерна програма PRISCA версія 5 ( Prenatal RISk Calculation ) дозволяє здійснювати розрахунок ризиків розвитку вроджених патологій плоду в 1 і 2 триместрі вагітності.
 

Амплификатор Real-Time ICycler IQ5